5/5 - (2 votes)

Autor: Marek Drewniak


Cena schodów drewnianych – dlaczego nie jest publikowana w Internecie?

Schody drewniane Cena nie jest publikowana w Internecie. Czemu?

Cena schodów drewnianych i stopnic schodowych – dlaczego nie jest publikowana w Internecie? Istnieje wiele produktów i artykułów o bardzo przejrzystych cenach. Niestety nie wszystkie usługi lub produkty mają określone ceny. W przypadku niektórych produktów i usług nie można znaleźć ostatecznej ceny w Internecie, a sklep nie będzie również w stanie podać dokładnej ceny. Nawet przez telefon usługodawca nie będzie w stanie powiedzieć, kiedy zadzwonisz do biura lub kiedy zapytasz przez e-mail. Najczęściej sektor usług żyje z niejasnymi cenami, gdyż wymaga wielu dodatkowych informacji o zamawianych usługach, od których będzie zależeć ostateczna cena.

Cena schodów drewnianych, ich produkcja i montaż

Schody i stopnice schodowe Krawczyk, ich produkcja i montaż, to jeden z tych obszarów, którego ostateczną cenę można obliczyć dopiero po dokładnie omówionych warunkach, rysunkach i doborze materiałów. Dlaczego w tej niepewnej kategorii cenowej znajdują się schodystopnice schodowe? Czy cena może być standardowa? Niestety ze schodami i stopnicami nie wszystko jest takie proste i nie jest to jakiś chwyt marketingowy handlowców czy producentów. Aby zrozumieć, jak obliczana jest cena schodów i stopnic drewnianych, należy zwrócić uwagę na wiele czynników.

Cena schodów drewnianych – dlaczego nie jest publikowana w Internecie? schody krawczyk Slask
produkujemy stopnice schodowe

Cena schodów drewnianych i stopni do schodów

Przede wszystkim usługodawca musi wymaga wiedzy o wielu rzeczach i dopóki nie wykonamy dokładnego pomiaru, wysokość, szerokość i nie będziemy wiedzieć czy będzie skręt, jaka będzie rama, jaka będzie cena drewna czyli ile drewna zostanie zużytych na schody? jakie będą balustrady i ile materiału będzie potrzebne na balustrady? Czy mógłbyś odpowiedzieć na takie pytanie telefonicznie lub mailowo? pocztą? Trudno, bo nikt nie wie, jakie będą schody i jak będą musiały wyglądać. Cenę drewna można również obliczyć dopiero po zaakceptowaniu przez klienta ostatecznego rysunku schodów i dopiero wtedy oblicza się ile i co będzie potrzebne do wykonania schodów.

Jest jeszcze jeden ważny szczegół w produkcji i montażu schodów, którego nie można powiedzieć od razu, dopóki nie otrzymamy ostatecznego rysunku, to znaczy ile i jakiego rodzaju łączników będzie potrzebnych. Bez finalnego projektu nie będziemy wiedzieć, ile wkrętów, wkrętów, kleju lub innych łączników będzie potrzebnych. W jaki sposób konstrukcja schodów zostanie przymocowana do ściany? Z czego wykonana jest Twoja ściana, ponieważ w zależności od konstrukcji ściany (ściana drewniana, pustaki, cegła czy płyta gipsowo-kartonowa) dobierane są również łączniki.

Cena schodów drewnianych – Koszty produkcji

Trzecia część ceny schodów to koszty wytworzenia. Trzeba znać wymiary schodów, bo ktoś musi drewno ciąć, lakierować lub w inny sposób obrabiać, pakować i przygotowywać do wysyłki, a gotowe schody trzeba przywieźć do domu klienta i rozładować. Wszystkie te prace wykonywane są przez specjalistów, którzy wykonują je ręcznie, dlatego ich godziny pracy są również wliczone w ostateczną cenę schodów.

Cena schodów drewnianych – Ostatni etap prac

Montaż trwa zwykle cały dzień lub nawet kilka dni, zależy to od stopnia skomplikowania schodów.

Chyba już zrozumiałeś, że nie warto nawet szukać konkretnych cen schodów w Internecie. Jeśli cena zostanie znaleziona, czy cena zostanie wskazana tylko jako wstępna? Schody drewniane i cała konstrukcja klatki schodowej to wystarczająco skomplikowana praca inżynierska, której montaż mogą wykonać tylko doświadczeni fachowcy? Dowolną cenę schodów strukturalnych dowiesz się dopiero po wybraniu wiarygodnych partnerów, z którymi najpierw omówisz wszystkie szczegóły, którzy najpierw zaprojektują schody, a dopiero potem obliczą ostateczną cenę.

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu schodów, po omówieniu wszystkich szczegółów będziemy w stanie podać Państwu wstępną wycenę, która jest znana po opracowaniu szczegółowego projektu.

Zapraszamy do kontaktu

[email protected]
Bohaterów 2 Kopienica, Śląskie 42-674
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela09:00 – 17:00
+48727553470
+48603114047

Bezpłatny dowóz stopnic schodowych:

Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

5/5 - (2 votes)

Autor: Marek Drewniak


5/5 - (2 votes)

Autor: Marek Drewniak