5/5 - (5 votes)

Autor: Marek Drewniak


Produkcja stopni schodowych

Schody drewniane wykonujemy z różnych gatunków drewna: jesion, sosna, dąb, klon. Mogą być bejcowane, lakierowane. Drewniane stopnie schodowe można montować na drewnianych, metalowych i betonowych konstrukcjach schodów. Stopnie drewniane wykonujemy według wymiarów dostarczonych przez klienta lub wykonanych przez naszych rzemieślników.

Zobacz Nasz Cennik Stopnic Schodowych ( Stopni Do Schodów ) – Zobacz Ceny Schodów Drewnianych – Https://Www.Stolarstwo-Krawczyk.Pl/Cennik-Stopnic-Do-Schodow/

Stopnie schodowe są szczególnym elementem konstrukcji klatki schodowej. Wykonane są z odpornych na ścieranie i estetycznych materiałów. Najpopularniejsze są stopnie drewniane, ponieważ są bardzo odporne na ciągłe obciążenia, wilgoć, wahania temperatury i uszkodzenia mechaniczne, poza tym dobrej jakości stopnie drewniane świetnie prezentują się i zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Co To Są Stopnice Schodowe?

Stopnie schodowe to elementy konstrukcyjne schodów, na których stawiamy stopy podczas wchodzenia lub schodzenia. Są to poziome powierzchnie, które tworzą poszczególne „stopnie” w strukturze schodów. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, beton, metal, kamień, a nawet szkło, w zależności od stylu i funkcji schodów.

Stopnie schodowe są zazwyczaj połączone z pionowymi elementami zwanych podstopnicami, które razem tworzą „stopień” schodów. Wysokość i głębokość stopni schodowych są kluczowe dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania schodów, a ich wymiary są często regulowane przez lokalne przepisy budowlane.

Produkcja Stopni Schodowych ( Stopnic Do Schodów Drewnianych )

Produkcja stopni schodowych może różnić się w zależności od materiału, z którego są one wykonane.

  • Produkcja stopnic schodowych z drewna: Stopnie schodowe z drewna są często wytwarzane z pełnych desek drewna, które są cięte z okrągłego drewna pochodzącego z najlepszych obszarów wzrostu. Następnie są one formowane i wykończone, aby pasowały do konkretnych wymiarów i stylu schodów.
    Produkcja stopnic schodowych z metalu: Niektóre firmy specjalizują się w produkcji metalowych stopni schodowych. Te stopnie nie tylko zapewniają bezpieczne przejście, ale także doskonale komponują się z otaczającą architekturą.
  • Produkcja stopni schodowych z krat: Inne firmy produkują stopnie schodowe z krat, które są wytwarzane zgodnie z normami DIN i EN. Kraty są zazwyczaj spawane lub zatrzaskiwane pod ciśnieniem.
  • Produkcja stopni schodowych z betonu: Niektóre stopnie schodowe są wykonane z betonu, który jest formowany i utwardzany, aby stworzyć trwałe i wytrzymałe stopnie.
    Wszystkie te procesy wymagają precyzyjnego rzemiosła i doświadczenia, aby zapewnić, że finalny produkt jest zarówno estetyczny, jak i bezpieczny do użytku.

Producent Stopnic Do Schodów – Gwarantujemy Wysoką Jakość!

Jako doświadczony producent stopni do schodów, z dumą gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Każda stopnica i stopień, który opuszcza naszą fabrykę, jest wynikiem precyzyjnego rzemiosła, starannej uwagi do detali i wieloletniego doświadczenia naszego zespołu.

Nasza produkcja opiera się na trzech kluczowych filarach: trwałości, bezpieczeństwa i estetyki.

Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, które gwarantują długowieczność naszych produktów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego każdy stopień jest zaprojektowany i wykonany z myślą o optymalnej stabilności i przyczepności.

Estetyka nie jest dla nas mniej ważna. Rozumiemy, że schody są często centralnym punktem domu czy biura, dlatego nasze stopnie do schodów są nie tylko funkcjonalne, ale także dodają elegancji i stylu do każdego pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór wykończeń i stylów, aby sprostać różnorodnym preferencjom naszych klientów.

Naszym celem jest dostarczanie produktów, które nie tylko spełnią, ale przekroczą oczekiwania naszych klientów. Dążymy do tego, aby każdy, kto wybiera nasze stopnie schodowe, mógł cieszyć się nie tylko ich praktycznością, ale także pięknem i wyrafinowaniem, które wprowadzają do przestrzeni.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy krok, który zrobisz na naszych stopniach, będzie krokiem w kierunku zadowolenia.

Producent Stopnic Do Schodów - Śląsk
Producent Stopnic Do Schodów - Śląsk

Cena Schodów Drewnianych Na Schody.

Cena naszych schodów drewnianych jest liczona za metr kwadratowy, co pozwala na elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Standardowo oferujemy stopnie o grubości 40 mm, jednak na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać stopnie o innych grubościach, takich jak 20 mm czy 50 mm.

W przypadku wykładania schodów betonowych zalecamy stosowanie cieńszych stopni drewnianych, które lepiej sprawdzają się na twardym podłożu. Natomiast dla sztywniejszej konstrukcji schodów i krótszych stopni, grubsze stopnie mogą być bardziej odpowiednie.

Jeśli chodzi o ceny warstwowych stopni schodowych, sugerujemy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli dostarczyć najbardziej precyzyjne informacje. Cena warstw jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rodzaj drewna, lemieszy oraz wykończenia, które mogą obejmować malowanie, bejcowanie czy lakierowanie.

Również złożoność stopni ma wpływ na ostateczną cenę schodów. Wykonujemy nietypowe stopnie według dostarczonych przez klienta rysunków. Czasami zdarza się, że każdy stopień schodów ma unikalne wymiary i złożony, zaokrąglony kształt. Takie indywidualne projekty są dla nas wyzwaniem, ale jednocześnie dają nam możliwość pokazania naszego rzemiosła i doświadczenia.

Jako producent stopnic do schodów, oferujemy Ci możliwość zakupu bezpośrednio od nas, co gwarantuje najwyższą jakość produktu w cenie producenta. Nasze stopnie schodowe są produkowane z własnych materiałów, które pozyskujemy w naszym tartaku, co pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem produkcji i gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Nasze stopnice do schodów drewnianych są dostępne w różnych gatunkach drewna, takich jak dąb, jesion, buk czy sosna, dzięki czemu możemy dostosować się do indywidualnych preferencji każdego klienta. Ponadto, oferujemy różne rozmiary stopni, co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich schodów.

Zapewniamy szybką dostawę na terenie wielu miast, takich jak Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Opole, Zawada, Zbrosławice, Zawadzkie, Pyskowice, Chorzów, Piekary Śląskie i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem stopni drewnianych na stronie Stolarstwo Krawczyk. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Niezależnie od specyfiki zamówienia, naszym celem jest zawsze dostarczenie produktu najwyższej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze Produkty Dostępne Są W Składach Budowlanych W Całej Polsce

Nasze stopnice do schodów drewnianych, dostępne w różnych gatunkach drewna, takich jak dąb, jesion, buk czy sosna, cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na terenie całego kraju. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając idealne dopasowanie do każdego rodzaju schodów.

Nasze produkty są dostępne w składach budowlanych rozsianych po całej Polsce. Bez względu na to, czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie czy Katowicach, zawsze znajdziesz nasze produkty w najbliższym składzie budowlanym.

Dodatkowo, oferujemy szybką dostawę na terenie wielu miast, takich jak Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Opole, Zawada, Zbrosławice, Zawadzkie, Pyskowice, Chorzów, Piekary Śląskie i wiele innych. Dzięki temu, niezależnie od miejsca zamieszkania, możesz cieszyć się wysoką jakością naszych stopni schodowych.

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego składu budowlanego i zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze stopnie schodowe spełnią Twoje oczekiwania i przyczynią się do stworzenia wyjątkowego charakteru Twojego domu.

5/5 - (5 votes)

Autor: Marek Drewniak


5/5 - (5 votes)

Autor: Marek Drewniak