Oceń Nas:

Autor: Marek Drewniak


Schody z białymi podstopniami na beton.
Schody z białymi podstopniami na beton. Nowoczesne schody debowe z biala podstopnica 900x675 2

Schody te są zaprojektowane z myślą o połączeniu chłodnej, minimalistycznej bieli z ciepłym, naturalnym drewnem. Są one idealne do wnętrz nowoczesnych oraz skandynawskich, gdzie białe podstopnice kontrastują z drewnianymi stopniami. Nasza firma oferuje szeroki wybór gatunków drewna, zarówno krajowego, jak i egzotycznego, aby dopasować schody do stylu wnętrza. Białe podstopnice mogą być wykonane z płyty zbrojonej włóknem szklanym pod farbę ceramiczną, co zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Stolarstwo - schody na beton - stopnice - Śląsk

Adres e-mail:

 [email protected]Adres:Bohaterów 2 Kopienica, Śląsk 42-674Godziny:

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela07:00 – 20:00Obsługa klienta:

 727553470Obsługa klienta:

 603114047

Schody z białymi podstopniami na beton. cropped stolarstwo stopnice na schody
Stopnice i schody Śląsk

Dlaczego warto zamontować drewniane schody na beton z nami?

Oto kilka powodów, dla których warto zainstalować w domu schody z białymi podstopniami, takie jak te wykonane przez Firmę Krawczyk z gminy Zbrosławice w powiecie Tarnowskie Góry:

  1. Estetyka i styl: Schody te łączą w sobie elegancję i nowoczesność. Białe podstopnice w połączeniu z naturalnym drewnem stopnic tworzą efektowny kontrast, który pasuje do wielu stylów wnętrz, od nowoczesnych po skandynawskie.
  2. Jakość i trwałość: Wykonane przez Firmę Krawczyk schody są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość na lata.
  3. Personalizacja i dopasowanie: Każdy projekt jest unikalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Firma Krawczyk oferuje kompleksową usługę, od projektowania po montaż, co gwarantuje spójność i wysoką jakość wykonania.
  4. Wartość dodana dla domu: Takie schody mogą znacząco podnieść wartość estetyczną i rynkową nieruchomości, stanowiąc jeden z kluczowych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć schodów na beton wykonanych w Gliwicach na Śląsku. Zarówno same stopnice schodowe, jak i schody, a także montaż są naszej produkcji Firmy Krawczyk z gminy Zbrosławice w powiecie Tarnowskie Góry. Każdy element tych schodów został starannie zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić nie tylko piękno, ale także funkcjonalność i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tych schodów lub zobaczyć przykładowe realizacje? Zobacz naszą galerię z montażu w Gliwicach 😉 

Schody z białymi podstopniami na beton. Schody debowe z biala podstopnica 768x1024 1
Schody dębowe z białą podstopnicą
Oceń Nas:

Autor: Marek Drewniak


Oceń Nas:

Autor: Marek Drewniak